مشکلات شرکت سیمان شاهرود بررسی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، شماری از مردم در سامانه «فارس من» که مطالبات و مشکلات مردمی را در سراسر کشور پیگیری می‌کند، موضوعی با عنوان «نزاع دسته‌جمعی بر سر بار در شاهرود» مطرح کرده‌اند.

آن‌ها با انتشار مطالبه‌ای در سامانه «فارس من» تصریح کردند که «نزاع دسته‌جمعی در کارخانه سیمان شاهرود به دلیل توزیع نادرست بار سبب شد یک نفر از ناحیه سر به‌شدت مجروح و توسط اورژانس راهی بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود شود»؛ خبرگزاری فارس استان سمنان به بررسی موضوع پرداخته است.

ظهر امروز در خلال سفر معاون اقتصادی استاندار سمنان به شهرستان شاهرود، نشست بررسی مسائل و موارد پیرامون تولید در شرکت سیمان شاهرود برگزار و موارد و موانع موجود بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

تخصیص تسهیلات رونق تولید و افزایش نقدینگی و سرمایه، تقویت منابع مالی، کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل و جابه‌جایی محصولات از طریق راهکارهای مؤثر، تأکید بر استفاده از محصولات این شرکت در داخل استان و تقویت بازار فروش و همچنین برطرف نمودن مشکلات حوزه معدن، از مواردی است که مورد مطالبات این مجموعه است.

محمدرضا بازوی، مدیرعامل سیمان شاهرود گفت: این شرکت با سرمایه‌گذاری ۱۴ میلیون تومانی در سال 1363 راه‌اندازی شد.

وی افزود: ۲۰۱ ریال قیمت هر یک سهم سیمان شاهرود در سال گذشته بوده که در سال جاری در ۹ ماهه نخست، این رقم به ۵۰۰ ریال رسیده که شاهد افزایش سه برابری افزایش قیمت سهام این شرکت هستیم.

مدیرعامل سیمان شاهرود گفت: بین شرکت‌های سیمان کشور، بیشترین افزایش سهام متعلق به سیمان شاهرود بوده است.

وی افزود: امسال نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد افزایش تولید سیمان در این شرکت رقم‌خورده و در حال حاضر، ۷۵ درصد خط تولید سیمان شاهرود فعال بوده که بین دیگر شرکت‌های سیمان کشور با ۶۰ درصد توان تولد، ۱۵ درصد افزایش دارد.

بازوی خاطرنشان کرد: ۵۶۶ نفر در حال حاضر در این شرکت در قالب‌های مختلف مشغول به فعالیت هستند.

مدیرعامل سیمان شاهرود بیان کرد: ۱۳ هزار نفر سهام این شرکت را خریداری کرده‌اند که عمده سهامداران از مردم شهرستان شاهرود هستند.

انتهای پیام/2249/م/

پست های مرتبط

پیام بگذارید

*

code