مسابقات سنگ نوردی نونهالان و نوجوانان کشور در شاهرود پایان یافت

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
مسابقات سنگ نوردی نونهالان و نوجوانان کشور در شاهرود پایان یافت
رئیس هیات کوهنوری و صعودهای ورزشی استان سمنان گفت: چهارمین دوره مسابقات سنگ نوردی داخل سالن نوجوانان و نونهالان کشور در شاهرود با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

علیرضا کریم رئیس هیات کوهنوری و صعودهای ورزشی استان سمنان در آیین اختتامیه این مسابقات در گفتگو با خبرنگار نسل شاهوار با اشاره به برگزاری چهارمین دوره مسابقات سنگ نوردی داخل سالن نوجوانان و نونهالان کشور در شاهرود گفت: این مسابقات به مدت دو روز در سالن سرپوشیده مجموعه فرهنگی و ورزشی شهرداری شاهرود برگزار شد.

وی اظهار کرد: این مسابقات با حضور 144 ورزشکار پسر از 18 استان و 132 ورزشکار دختر از 21 استان کشور در دو گروه نونهالان و دو گروه نوجوانان برگزار شد.

رئیس هیات کوهنوردی استان سمنان با اشاره به برگزاری روز نخست این مسابقات ویژه پسران در 4 گروه Aو Bنونهالان و Cو Dافزود: در گروه نونهالان Aپسران، محمد رضا طرلانی و رادان توتونچی از تیم استان تهران مقام های اول و دوم را کسب کرده و اهورا شاه صنمی از تیم استان خوزستان مقام سوم این مسابقات را کسب کرد.

کریم بیان کرد: در گروه نونهالان Bپسران محمد طاها قیصری از تیم استان فارس نشان طلا، امیر حسین فرهنگی از تیم استان گیلان نشان نقره و امیر یخچالی از تیم استان قزوین نشان برنز این دوره از مسابقات را کسب کرند.

وی اعلام کرد: در گروه نوجوانان Cپسران مهران الهای از تیم استان خراسان شمالی، رادین فروغیان از تیم استان تهران و آرش صادقی جهرمی از تیم استان فارس عناوین اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند و در گروه نوجوانان Dپسران امین توکلی از تیم خراسان شمالی نشان طلای این مسابقات را از آن خود کرد و سهیل سید سیاح از تیم زنجان و علیرضا ده کاهی از تیم استان مرکزی به ترتیب نشان نقره و برنز این دوره از مسابقات را بر گردن آویختند.

رئیس هیات کوهنوری و صعودهای ورزشی استان سمنان با بیان اینکه در روز دوم این مسابقات نیز دختران نونهال و نوجوان کشور در چهار گروه سنی به رقابت با یکدیگر پرداختند گفت: در گروه نونهالان Aمهتاب ضیایی و سیده پارمیدا حیدرزاده طرقبه از تیم استان خراسان رضوی به نشان طلا و نقره دست یافتند و یاسمن عوض نژاد از تیم استان کرمان نشان برنز این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

کریم افزود: در گروه نونهالان Bلعیا عابدی صفدرآبادی از تیم استان خراسان رضوی، نیایش خلیلی از تیم استان قزوین، نرگس سالاری برکویی از تیم استان یزد در جایگاه های یکم تا سوم ایستادند.

وی ادامه داد: در گروه نوجوانان Cدختران یگانه سلیمانی از تیم استان کرمان بر جایگاه نخست ایستاد و تامیلا تذری از تیم خراسان رضوی و ریحانه سادات موسوی از تیم استان تهران مقام های دوم و سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

رئیس هیات کوهنوردی استان سمنان بیان کرد: در گروه نوجوانان Dدختران نیز فاطمه محمدی نژاد از تیم استان کرمان نشان طلا، زهرا نوری از تیم استان اصفهان نشان نقره و سارا زراعت زاده از تیم استان کرمان نشان برنز این دره از مسابقات را از آن خود کرد.
مراسم اختتامییه این مسابقات شامگاه شنبه با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان، نمایندگان فدراسیون کوهنوری و صعودهای ورزشی و مدیران  مسئولان اداره و رزش و جوانان شهرستان شاهرود برگزار شد.
 

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.